Skip to content

Apie įmonę

1991 metų gruodžio 13 dieną tuometinėje Lietuvos Respublikos Ekonomikos ministerijoje buvo įregitruotas Olandijos firmos OLST & JONKER Lietuvos filialas. Filialas savo veiklą pradėjo ir kaip UAB „ALTA transportas“ iki šiol veikia Kaune.


Pirmaisiais veiklos metais bendrovės veiklos pobūdis buvo labai platus – nuo prekybos iki plastikinių valčių gamybos. Palaipsniui atsirado poreikis turėti patikimą transporto įmonę savo prekių pervežimui. Tuo tikslu 1993 metais buvo įsteigta dukterinė įmonė, kuri pradėjo vežti krovinius tarptautiniais maršrutais. 1993 metų spalį bendrovė tapo ir tikrąja Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA“ nare.


1995 metais, pasikeitus akcininkams Olandijoje, bendrovės pavadinimas buvo pakeistas į UAB „C. van Heezik“. Atėjus naujam akcininkui, bendrovė išplėtė savo parką, įdarbino naujų darbuotojų ir iki pat 1998 metų Rusijos krizės sėkmingai gabeno krovinius iš Olandijos į Lietuvą, Latviją, Estiją ir Rusiją. Deja, 1998 metų Rusijos krizė pakoregavo planus – sumažėjus krovinių srautams ir pervežimo kainoms bandėme ieškoti naujų rinkų Vakarų Europoje, bet tuo metu tai buvo labai sudėtinga. 2000-2005 metais bendrovėje buvo likę tik 3 darbuotojai, kurie sėkmingai ekspedijavo krovinių pervežimus tarp rytų ir vakarų Europos.

2005 metų vasarį bendrovė vėl įsigijo balninius vilkikus ir pradėjo gabenti krovinius tarptautiniais maršrutais. 2007 metų gruodį bendrovės pavadinimas buvo pakeistas dar kartą – į dabartinį UAB „ALTA transportas“.


Vėl pradėjus gabenti krovinius savo transportu, bendrovė nuo pat 2005 metų orientavosi į darbą ir siekį įsitvirtinti Europos Sąjungos rinkose. Kaip rodo praėję metai, tai buvo teisingas pasirinkimas. Bendrovė įgijo užsienio partnerių pasitikėjimą patenkindama net pačius sunkiausius klientų pageidavimus ir visada laiku įvykdydama savo įsipareigojimus.


Tai įvertino ir kiti – 2013 ir 2017 metais bendrovė pripažinta kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių ir gavo sertifikatą „Gazelė“.  Kredito biuras „Creditinfo Lietuva“ 2011-2017 metais patvirtino, kad bendrovė turi aukštą kredito reitingą, yra patikima ir laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus.